banner90

Firma Detayı

FİRMA EKLE ANA SAYFA

Aytürk Mimarlık
Sektör Yapı Market » İnşaat & Dekorasyon Malzemeleri
İlan Tarihi 4 yıl önce
Firma No 149
Telefon 0216 498 89 81
Faks
Web http://www.sesakustik.net
Adres Turgut Reis Mah. Fatih Bulvarı Demirsoy Sokak No:2/2 Sultanbeyli
İl - İlçe Sultanbeyli / İstanbul
Gösterim Sayısı 383
Firma Detayı
Aytürk Akustik Sünger olarak ses yalıtım sektöründe firma yetkilerimizin eğitim ve öğrenimleri çıraklıktan bugüne gelen profesyonel ustalık tecrübesiyle bütünleşmiştir.Firmamızın bünyesinde iç mimar, mühendis ve teknik elemanlarımız mevcuttur. Yurt çapında İstanbul ve diğer illerde faaliyet göstermiş olup, Avrupa ülkelerinde projeler yapmıştır.

Firmamız hedef olarak bütün uygulama ve ürünlerinde memnuniyet ve standart garantisi taşımak, günümüz trendlerini yakalamak hedefindedir.Beğendiğiniz uygulama ve ürün memnuniyetiniz doğrultusunda değiştirilmektedir yada ücreti iade edilmektedir.

Firmamız ses izolasyonu sektörüne getirmiş olduğu kurumsal ve yenilikçi çözümlerle iş yaptığı müşteri ile güvene dayalı bir ilişki tesis ederek kısa sürede ses yalıtım sektöründe lider firma konumuna gelmiştir.

Çevre konusunda tüm çalışanları bilinçlendirmek ve bireysel sorumluluk kazandırmak için faaliyetlerde bulunuyor, süreçlerimizde kaynak tüketimi ve kirlilik risklerini azaltarak optimizasyonu sağlıyoruz.Üretimimizi doğal dengeyi bozmayacak şekilde çevre ile uyum içersinde gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.Yeni yatırımların seçiminde çevre etkilerini bir seçim kriteri olarak değerlendiriyoruz.

Aytürk Mimarlık olarak müşteri isteklerine uygun, sorunsuz, zamanında ve sürekli üretme gayretindeyiz.Üretim sürecinin başlatılma işleminden sonra sevk aşamasına geçen tüm operasyonlarda ürün giriş kontrol, proses kontrol, ara kontrol, final kontrol amaçlı olarak gerekli tüm testler yapılabilmektedir.

Sürekli iyileştirme, ürün kalitemizin, hizmet kalitemizin, sektörel ilişkilerimizin daha kaliteli ürün ve hizmet vermemizi sağlayan kaynaklardandır.Kalite anlayışımız sayesinde ekonomiklik yanı sıra kalitenin de simgesi olmayı hedeflemekteyiz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sayfalar
E-Gazete
  • Ofunnabzi.com | Of'un Nabzı Gazetesi 140. Sayısı
  • Ofunnabzi.com | Ofun Büyük Haber Portalı - 21 Aralık 2016 124. Sayı Manşeti
Karikatür
  • Of'un Nabzı logo
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv