DERNEKPAZARI Haberleri Tümü

Bölge Şampiyonu Dernekpazarı'ndan

29.01.2012 Pazar günü Of Kapalı spor salonunda Din Bir Sen Trabzon İl başŸkanlığŸı Of, ܇aykara, Dernekpazarı, hayrat ilçelerini kapsayan masa tenisi turnuvası düzenledi. Düzenlenen turnuva da Eski Of müşŸtemilatından (Hayrat Dernekpazarı ve ܇aykaradan) yoğŸun sporcu katılımı dikkat çekti.

Turnuva ile ilgili gazetemize açıklama yapan Din Bir Sen Trabzon İl BaşŸkanı Celalettin AK܇ADOğžAN “düzenlediğŸimiz masa tenisi turnuvası Of, ܇aykara, Dernekpazarı ve Hayrat ilçelerindeki herkese açık bir turnuva idi. Böyle bir turnuvanın ilçemizde ilk olarak yapılması beklenenin üzerinde heyecan’a sebep oldu. Amacımız çevre insanımızın bir birleriyle kaynaşŸması ve masa tenisi sporuna ilginin artırılmasıdır. DüşŸüncemiz bu turnuvayı geleneksel hale getirmek ve kapsamını daha da genişŸletmektir.

Din Bir Sen Olarak  sadece sendikal manada hizmet yapmak değŸil. Hizmeti halka yayarak  halkla bütünleşŸerek çeşŸitli kültürel ve sportif faaliyetlerde bulunmak ve çevremize faydalı olmaktır. İnşŸallah muvaffak oluruz.” dedi.

AK܇ADOğžAN Turnuvamızın hazırlanmasında maddi manevi desteğŸini esirgemeyen  Of belediye BaşŸkanımız  Sn: Murat SARAL’A, Of İlçe Spor müdürüne. Of Din Bir Sen ilçe BaşŸkanı sn: Hüseyin şžAHİN’E , Tertip Komitesi BaşŸkanlığŸını idame ettiren Sn: Hızır AYAN’a teşŸekkür ederim. dedi.

Turnuvaya katılanlara katılım belgesi ve Peygamber efendimizin Kimlik bilgilerini içeren “Kimlik Kartı”nın yanı sıra pide ve ayran ikram etildi.

Turnuvada Dernekpazarı Bölümlü Kuran Kursu öğŸreticilerinden Ahmet BAYRAKTAR Birinci ܇aykaradan Hasan Fehmi GENCAN ikinci Musa UZUN ve İzzet GܖNAN üçüncü oldular. Birinciye çeyrek altın ikinci ve üçüncül er’e  ise masa tenisi raketi ile ödüllendirilecektir dedi.
 
 

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz