DERNEKPAZARI Haberleri Tümü

İstiklal marşı konulu şiir şöleni

Dernekpazarı İlçesi  Atatürk İlköğŸretim Okulu ile Hasan Cansız Kom Lise’ si tarafından hazırlanan  İstiklal MarşŸı  Vatan Bayrak ve Kahramanlık Konulu Ezbere şžiir Okuma  YarışŸması 07.03.2012 tarihinde Atatürk İlköğŸretim Okulu  Salonunda Sunucu Rukiye Göksu Sürmeneli yönetiminde yapıldı. GeçirdiğŸi ağŸır bir ameliyat sonrası ikinci dönem göreve başŸlayan Rukiye  ܖğŸretmen in performansından  hiç kaybetmediğŸi görüldü.

 Programa İlçe Garnizon  Komutanı Murat Aslan, Belediye BaşŸkanı Cevdet Cemal Cansız,  Emniyet Amiri YaşŸar  AçıkmeşŸe, İlçe Milli EğŸitim Müdürü Kenan şžahin, şžube Müdürü İbrahim AyaloğŸlu, ܖğŸretmenevi i Müdürü Ahmet ܇akır, Müdür Yardımcısı Bayram Terzi, Lise –İlköğŸretim Okulları  Müdür ve öğŸretmenleri, Daire amirleri, öğŸrenciler ve velilerden bir  gurubun işŸtirak ettiğŸi yarışŸmada öğŸrenciler herkese heyecanlı, heyecanlı olduğŸu kadar da duygulu  dakikalar yaşŸattı.

ܖğŸrencilerden çok  onları  değŸerlendirmekte olan  Meltem Seven-Seda Korkmaz-şžule Sancak ve Fatih Turan’ dan oluşŸan  Behice Balcı ‘nın başŸkanlığŸındaki,  Jüri üyeleri oldu. Zira yarışŸmacıların her biri  diğŸerinden daha güzel okudu.

 

İSTİKLAL MARşžI DALINDA:

Lise 9/A sınıfı öğŸrencisi: Esra SEVİN܇     BİRİNCİ

İlköğŸretim Okulu  8/B   Sınıfı ܖğŸrencisi  Merve   ALGܜL  İKİNCİ

İlköğŸretim Okulu  5/A  Sınıfı ܖğŸrencisi  Emine SALİHOğžLU   ÜœÜ‡ÜœNCܜ

VATAN-BAYRAK VE KAHRAMANLIK  şžİİRLERİ DALINDA:

İlköğŸretim Okulu 7/B sınıfından  Fatma Nur DܜZENLİ: Bayraksız Olamam şŸiiriyle   BİRİNCİ

Lise 11/B sınıfından Muhammet Enes CANSIZ: On BeşŸ Yılı KarşŸılarken adlı şŸiiriyle  İKİNCİ

Lise 9/A Sınıfından  Esra Nur ER: Nutuk adlı şŸiiriyle   ÜœÜ‡ÜœNCܜ 

Olmayı  başŸardılar. YarışŸmalarda kazananların ödülleri  şžehitleri Anma ve İstiklal MarşŸı  nın Kabulü  günlerinde yapılacak  programlarda verilecek
 
 
 
 
solaklihaber.net

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz