EĞİTİM Haberleri Tümü

Of'ta minikler gönüllerince eğlendi

Of İlçe stadında gerçekleşŸen kutlama töreninde minikler sergiledikleri oyunlarıyla ailelerinden büyük alkışŸ aldılar. CoşŸku içerisinde geçen etkinlikler kapsamında okulların ana sınıflarından seçilen öğŸrenciler öğŸretmenleri eşŸliğŸinde Of Kaymakamı Tuncay Sonel ve İlçe Milli EğŸitim Müdürü Adem Gündüz’ü makamında ziyaret ettiler. Okul öncesi eğŸitime vermişŸ olduğŸu katkılardan dolayı kendisine çiçek veren Of Anaokulu öğŸrencilerine teşŸekkür eden Kaymakam Sonel, GeleceğŸimiz olan minik yavrularımızı hayata hazırlamak bizlerin en önemli görevi. İleride başŸarılı birer birey olmaları, ܜlkesi ve Milleti için başŸarılı işŸler yapabilmeleri için iyi bir eğŸitim almaları şŸart. Bunun da ilk basamağŸı okul öncesi eğŸitim. Bunun için tüm Of halkı olarak duyarlı olacağŸız ve %93 olan okul öncesi eğŸitim oranını %100 çıkarmaya çalışŸacağŸız dedi. Ziyarette miniklerle bol bol sohbet eden Kaymakam Sonel, ziyaretin anısına çocuklara hediye taktim etti.

İlçe stadında ki şŸenlik öncesi Of Anaokulu öğŸrencilerinin bir yıl boyunca yaptığŸı çalışŸmaların sergilendiğŸi sergi Of Kaymakamı Tuncay Sonel, İlçe Milli EğŸitim Müdürü Adem Gündüz ve şžube Müdürü İdris KabahasanoğŸlu’nun katılımıyla açıldı.

İlçe stadında ki programa miniklerin aileleri ve vatandaşŸlar büyük ilgi gösterdi. Of anaokulu tarafından getirilen Palyaco eşŸliğŸinde minikler ve aileleri eğŸlenceli dakikalar geçirdiler. İlçede bulunan Ana okullarının öğŸrencilerinin çeşŸitli gösteriler düzenlediğŸi program sonunda Of Kaymakamı Tuncay Sonel tarafından İlçede bulunan tüm Anasınıfı öğŸrencilerine oyuncak hediye edildi.
 

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz