HAYRAT Haberleri Tümü

Hayrat'ta engelli vatandaşı sevindiren yardım

Engellilerin hayatını kolaylaşŸtırmak amacıyla çalışŸmalarını sürdüren Hayrat SYD Vakfı tarafından, Gülderen Mahallesinde ikamet eden şžener Yıldız ‘a engelli araç-gereç malzemeleri yardımı yapıldı. SYD Vakfı personellerince Engelli vatandaşŸın evinde yapılan ziyaret sonucunda engelli vatandaşŸın annesiyle bir süre oturulup sohbet edildi, sorunları dinlendi.

 Vakıfça“Herkesin her zaman bir engelli adayı olduğŸu, bu tür durumlarda herkesin engelli vatandaşŸlara sahip çıkması gerektiğŸi vurgulandı. Yapılan yardımla ilgili olarak SYD Vakfının amacı bu tür yardımları gösterişŸten ziyade örnek alınma ve bu tür yardımlara daha sıklık verilmesi olduğŸu belirtildi. Ayrıca SYD Vakfı  olarak üzerlerine düşŸen görevi en iyi şŸekilde yapma gayreti içerisinde olduklarını, ellerinden gelen imkÜ¢nlar doğŸrultusunda her zaman yanlarında olacakları belirtildi.
 
 Yapılan bu yardımla ilgili olarak SYD Vakfı Müdürü “Bu yardım ailemizin derdine deva olduysa ne mutlu bizlere. YapacağŸımız yardımlarla ileride birçok yardıma muhtaç  ailenin de derdine deva olmaya devam edeceğŸiz. ܖzürlü vatandaşŸlarımızın sorunları bizlerin de sorunları olmalıdır. ܖzürlü kardeşŸlerimizin sıkıntılarını gidermek adına uğŸraşŸ vermek bizleri son derece mutlu etmektedir. Onlar ilgi ve alakayı daha fazla hak etmektedir. Hayrat SYD Vakfı olarak özürlü vatandaşŸlarımız için,  hayata geçirmeyi düşŸündüğŸümüz projeler hazırlıyoruz. Bu yardımdan olumlu sonuçlar altığŸımız takdirde İlçemizdeki birçok özürlü vatandaşŸımız da bu tür yardımlardan faydalanacaktır ve yardımlar artarak devam edecektir Bu bir başŸlangıçtır.
 
Bizler  toplumumuzun bir gerçeğŸi olan özürlü vatandaşŸlarımıza yardımı görev addetmeliyiz. Unutmayalım ki her sağŸlıklı insan bir özürlü adayıdır. YapmışŸ olduğŸumuz bu çalışŸmanın,yardımın amacı doğŸrultusunda ve yerinde yapıldığŸından Vakfımızca eminiz.” açıklamasını yapmışŸtır.


Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz