ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Of BBP'den "İmralı sürecine" sert tepki!

Ak Parti Hükümetinin terörist elebaşŸısı Abdullah ܖcalan ile sürdürdüğŸü müzakereler devam ederken OF'UN NABZI Of'un gündemini tuttu. Siyasi partilerin konuya bakışŸını ele aldı.

Ak Parti Hükümetinin teröre çözüm adı altında İmralı ile başŸlattığŸı görüşŸmeler ile ilgili görüşŸlerini aldığŸımız ilçe başŸkanlarından bir diğŸer, de Büyük Birlik Partisi Of İlçe BaşŸkanı Lokman CevahirefendioğŸlu oldu. CevahirefendioğŸlu çözüm adı altında terör örgütü liderine yönelik af ve benzeri hareketleri "vatana ihanetle" eşŸ değŸer tuttu. İşŸte CevahirefendioğŸlu'nun konu hakkın daki çarpıcı açıklamaları...
 
HܜKܜMET SAMİMİ OLABİLİR AMA ALDANIYOR!

"ܖncelikle başŸarılar dilerim ve bizlere bu imkanı tanıdığŸınız için ayrıca teşŸekkür ederim. Hükümet bu konuda samimi olabilir ama gitiğŸi yol doğŸru yol değŸil. PKK taşŸeron bir örgüttür ve kökü dışŸardadır. EğŸer -çözüm- için görüşŸme gerekiyorsa bu PKK ile değŸil dışŸardaki güçler ile görüşŸülmelidir. 30 Yıldan beri değŸişŸik şŸekillerde görüşŸmeler olmuşŸtur ama bunların hiçbirinden sonuç çıkmamışŸtır.

Hükümet samimi olabilir ama bizce aldanmaktadır. Bu yol bir çözüm yolu değŸildir ve biz bu yolu yanlışŸ görüyoruz. Hükümet samimidir, aldanıyor yada samimi değŸildir halkı aldatmamaktadır. Bu işŸin sonu kötüdür ve hükümet bir an önce bu işŸten vazgeçmelidir. Terörün çözülme söçü karşŸısında dahi ܖcalan'a af getirilmesi yanlışŸtır ve biz bunu vatana ihanet olarak görüyoruz. Hükümet derhal bu tutumundan vazgeçmelidir."
 
OFUNNABZI.COM
ܖZEL HABER

Yorumlar
  • ALİ KARAHASANOğLU

    Mefkuresi Türk İslam Davası olan her vatan evladı biliyor ki; pkk (it soyları topluluğŸu) Emperyalist sistemin taşeronluğŸunu yapmaktadır. Hükümetin en başta yanlış yaptığŸı nokta (bilerek ya da bilmeyerek) "benim kürt vatandaşımın temsilcisi ne pkk ne de apo'dur" lafıyla yola çıkıp, ortada suni bir gündem yaratıp sanki bir sorun varmış gibi lanse edip bununda çözümünü İmralı ile buluşturmkatır. Apo dediğŸin hain kimdir ki bu iş onla çözülecek, burada emperyalist sistemin ABD, AB, BOP vb. bir çok sistemin maddi kaynak rantı vardır. Yani bu iş ne Apo itinin demesiyle biter, ne pkk'nın demesiyle biter ne de Bdp'nin demesiyle biter. Burada çözüm yoktur burada sadece rantın el değŸiştirmesi vardır. Göstermelik hareketlerle halk oyalanıyor, yeni gündemler oluşturuluyor, ve Şerefli bir mazii olan Yüce Türk Evladının mirası iki çapulcu sayesinde ve ona ışık tutan iktidar tarafından elimizden alınıyor. Memleketimin satılmadık, ipotek koyulmadık tek bir karış toprağŸı kalmamışken, hala özgürlük refah ve barış naraları atan iktidar bunun faturasınıda millete ödetmiştir.

  • bayram ali çakıroğlu

    başkana katılmadiğŸim noktalar var katıldiğŸim noktalar var hükümetı samımıyetlı olmakla aynı kefeye koyuyor ve ya samıyetsızlıkle ben samımı olmadıklarını ankarada havai fişeklerını patlattıkları günde gördüm avrupa bırliğŸine girdık derken türk mıletını kandırdıklarnda anladım bıkaç ay sonra bunlar benı kandırdı emzık ısdercesıne ağŸladiğŸinda ben samımıyetsız olduklarını anlamışdım evet diğŸer dedığŸine katılıyorum bu ıktıdar başbakan ve bakanlar kurulu derhal vatana ıhanetten yargılanıp ıdam edılmelıler ben vatandaş olarak bunu ısdıyorum bebek katılı buynlardan sonra asılması lazım

  • büyük abi

    iyi güzelde çözüm önerinizi anlayamadım başkanım.dışardaki güçlerle görüşülmelidir derken bizim yapacağŸımız bişey yokmu dıyorsunuz.gerci BBP hükümeti her konuda destekliyor.

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz