HAYRAT Haberleri Tümü

Of-Kazançlı yolunda sıkıntı devam ediyor!

Of-Kazançlı Grup 


Of ilçesini Kazançlı-Gülderen'e bağŸlayan grup yolunda meydana gelen heyelan ve çökmeler vatandaşŸın tepkisine yol açıyor.
 
Kazançlı köyü Muhtarı Rüstem PaşŸaalioğŸlu , Of-Hayrat karayolu ayracından Gülderen'e bağŸlanan SıraağŸaç-Kazançlı , KöyceğŸiz, Sivrice , Bayırca köylerine ulaşŸım sağŸlayan yolda heyelan ve çökmeler meydana geldiğŸini belirterek:" Durumu yetkililere şŸifaen ve yazılı olarak bildirdiğŸim halde kimse gelip ilgilenmedi.Bize Devletin parasının olmadığŸını söylediler. Para gelmezse biz köylerimize yaya mı gideceğŸiz. şžİmdi ucuz maliyetle giderilecek sorunumuz grup yolunun yıkılmasıyla daha da büyüyecektir." dedi.
 
Muhtar PaşŸaalioğŸlu, muhtar olduğŸundan utandığŸını da belirterek:" YaklaşŸık 5 bin insana hizmet ulaşŸımı için yetkilileri bir an önce çözüm bulmaya ve yolda gerekli onarımları yapmaya çağŸırıyorum" şŸeklinde sözlerini tamamladı.
 
Halil BAYRAM

Yorumlar
  • cengiz kancıoğlu

    of kanclı köyü gülderen köyü bağŸlandı yolunu ben iyi biliyorum qma bu yol of grup yolu olarak geciyor bu yol hayrat envarderinde olsa ben bu yolu cokdan yabardım ama resmiyet var ya ben yabamam yolu köyceğŸiz köyü veriyor yol of grup yolu geciyor benim yabacak bi şeyim yok ama elimden geleni yine yabarim saygılar

  • cegiz kancıoğlu

    of sırağŸac sivrice kazanclı köyceğŸiz köyleri gurup yolu iki yıldır zor ulaşim sağŸlanıyor hic kimse umursamıyor yetkililerden yardım bekliyoruz

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz