ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Gazete OF'UN NABZI yine gündemi belirledi!

Tarafsız değŸil Hakkın tarafında anlayışŸı ile yayın hayatına devam eden gazetemiz, 52. sayısı ile siz değŸerli okuyucuların hizmetinde.

İlçemizde yaşŸanan sorunları ortaya koyarak, çözüm öneren ve bu süreci titizlikle takip eden habercilik anlayışŸı ile yayına, bütün zorluklarla devam ediyoruz.

Gazetemiz hangi aşŸamalarda ve hangi zorluklar içinde yayınlandığŸını kısaca sizlere anlatmak istiyoruz:

Kısıtlı ekip ve imkanlarla yapmışŸ olduğŸumuz haberleri, en güzel şŸekilde sunmak için gece gündüz çalışŸıyoruz. Aynı zamanda gazetenin dizaynına, siz değŸerli okuyucuları memnun etmek için itina ile özen gösteriyor ve bu aşŸamadan sonra , Arsin Organize sanayi sitesinde basın tesislerine özel araçla giderek basımı yapılan gazetemizi alıyor ve ilçemize gelerek tek tek esnaflara ve resmi kuruluşŸlara özenle dağŸıtıyoruz. DağŸıtımımız sadece bununla kalmayıp İstanbul ve Ankara'ya gönderiyoruz. Bin adet gazeteyi eksiksiz ve ücretsiz dağŸıtarak bu hizmeti yerine getirmeye çalışŸıyoruz. Bunları yaparken bir veya birçok hatalarda yapıyor ve bu hataları siz değŸerli okuyucularımızın uyarıları ile düzeltmeye çalışŸıyoruz.  Bu anlamda bize gelen eleşŸtirileri, hakaret olmama şŸartı ile ayırt etmeden kabul ediyor ve bunları dikkate alıyoruz. Bu konuda web sitemizde yayınlanan haberlere yapılan yorumların önemi ön plana çıkmaktadır.  İnşŸAllah siz değŸerli okuyucularımızın yapıcı eleşŸtirileri ile, kısa zamanda çok daha güzel çalışŸmalara imza atacağŸız

DİğžER ܇ALIşžMA FOTOğžRAFLARI İ܇İN AşžAğžIDAKİ  TIKLAYIN...

DİğžER 52. SAYIMIZI GܖRMEK İ܇İN AşžAğžIDAKİ TIKLAYIN...

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz