ÇAYKARA Haberleri Tümü

Of-Çay-Der Yönetimi Murat Saral’ı ziyaret etti

YaklaşŸık bir yıl önce Trabzon Of İlçesinde kurulan Of-܇aykara-Dernekpazarı Kültür ve DayanışŸma DerneğŸi BaşŸkanı Yılmaz Yanık, BaşŸkan Yardımcısı Celalettin AkçadoğŸan, Sekreter Sinan KaraoğŸlu, Muhasip Hüseyin şžahin ile Yönetim kurulu üyesi Yılmaz HacimahmutoğŸlu ile birlikte Of Belediye BaşŸkanı Murat Saral’ı makamında nezaket ziyaretinde bulundular.

Dernek BaşŸkan Yardımcısı Celalettin AkçadoğŸan ziyarette yaptığŸı konuşŸmada, gönüllü arkadaşŸlarla yaklaşŸık bir yıl önce kurduğŸumuz dernekte, amacımız Of, ܇aykara ve Dernekpazarlı hemşŸerilerimizin birlik ve beraberlik içinde sosyal dayanışŸmalarını sağŸlamak ve kültürel faaliyetlerde bulunmaktır, dedi.

AkçadoğŸan; Dernek binamızın Of Devlet Hastanesi yanında tuttuk. İç donanımın düzenleme çalışŸmaları için son aşŸamaya geldik. Yakında yeni dernek binamızı törenle hizmete açacağŸız. Amacımız ܇aykara ve Dernekpazarı’ndan gelecek hasta ve yakınları için burada tüm ihtiyaçlarının karşŸılamak. Ayrıca hedeflerimizin arasında eğŸitime katkı amacı ile öğŸrencilerimize burs vermektir,dedi.

Dernek yöneticilerini makamında ağŸırlayan ve ziyaretten duyduğŸu memnuniyeti dile getiren Of Belediye BaşŸkanı Murat Saral, ܖzellikle dernek isminde Of, ܇aykara ve Dernekpazarı ilçelerinin var olması son derece önemli. Derneklerin Sosyal dayanışŸmanın ve kültürün aktarılması, birlik ve beraberliğŸin sağŸlanarak daha sağŸlam temellere oturtulması açısından son derece önemli. Of Belediye BaşŸkanı olarak her türlü desteğŸi vermeye hazırım, dedi.

Saral,ܖnemli olan bu kültürü yaşŸatırken hep bir arada dokuyu sıklaşŸtırmak kardeşŸlik, dostluk, barışŸ ortamında bir arada yaşŸayarak birbirimize sahip çıkmamız gerektiğŸini inanıyorum,dedi.

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz