Yaşam Haberleri Tümü

3. Havalimanı böyle olacak

 Yap-İşlet-Devret modeliyle ihalesi gerçekleştirilen üçüncü havalimanı tamamlandığında yıllık 150 milyon yolcu kapasitesine sahip olacak.

Yorumlar
 • Cevahiroğlu

  Emek hırsızlarına nir gecede yasa çıkaran başbakan. Trabzonsporun hakkını yiyen başbakan. 6 milyon trabzon kökenlinin 12 milyon trabzonsporlunun hakkını israil sermayeli fenerbahçeye gülerek veren başbakan.

 • oflu k.k.o.

  demekki ben hâkliyim senin ne kadar kötü şekilde rahatsız olduğun yorumundan belli allah sifa versin,hastalara saygılı olmamiz gerekir.

 • Oflu vatandaş

  Başbakanımızdan ALLAH razı olsun sayın vatavdaş türkiye nin üzerinde oynanan oyunları göremiyormusun sizin gözleriniz kör olmuş atak projesini gördünmü bunu da türkiye yapti bunlari yapmamizi istemeyen dış etkenlerle beraber hareket ediyosunuz senin gibilerle pensilvanya dan emirmi geldi sizi bilemedim

 • oflu k.k.o.

  akp'ye yüzde 50 oy verenlere uyuşturulmuş sen diyorsan,o zaman sen bir güzel psikiyatri veya psikoloji uzmanina detavi olman gerekiyor allah sana önce sifa sonra akil versin.

 • Vatandaş

  devlet adamlığı, seçim reklamlarında bayrağı zirveye dikmek değil, gerçekte o bayrağı direkten indirtmemektir. süleymaniye'de askerinin başına çuval geçirilen, kendi toprağında bayrağı indirilen bir ülkeye döndük. terör örgütü, 18 aydır barış sürecinin arkasında durduklarını ama hükümetin gerekli adımları atmadığını, adımlar atılmazsa savaşın kapıda olduğunu söylüyor. atılması gereken adımlar(!) neler? savaşla tehdit eden kim? bu soruların cevabını ben bilmiyorum. sen biliyor musun? yazık ki uyuşturulmuş insan profiline örnek teşkil ediyorsun.

 • oflu k.k.o.

  kimse türkiyeyi eskisi gibi yani afrika somali gibi beklemesin,kimse bu güçlü akp'yi deviremez,sizin provokasyonunuz asla ama asla akp'yi deviremez sizin o bos laflariniz bizi ve tüm türkiyeyi güldürüyor,,,,akp'nin yüzde 50 olan oyu kendisine yeterli coktur bile sizin gibilere akp'nin ihtiyaci yoktur....siz kendi partinize bakin tbmm'de yoksunuz niyeeee cokmu kalitelisiniz hani halkiniz nerede???..oylariniz nerede???...neden siz yoksunuz neden bu soruya adam gibi cevab alamiyorum.bu yorumumu ister yayinlayin ister yayinlanmayin cok umrumda deyil.

 • oflu k.k.o.

  2015 seçimde akp kardeşlerimiz yüzde 60 oy alacak....allah razi olsun başbakanimiza,başbakanimizin elini öperim elini.

 • oflu k.k.o.

  lütfen provokasyon yabmayin.....bos yorumlar yazmayin.not=gözlerimiz gör deyil,kulaklarimiz sağir deyil.

 • Vatandaş

  doğru başbakan, türkiye'yi çok güzel modelliyor. lice'de 2. hava kuvvet komutanlığı'nın içerisindeki bayrak indiriliyor. i̇stanbul'da havalimanı yapılıyor. istanbul bizim ama diyarbakır, doğu illeri bizim değil. insan uyutulurken, türkiye'ye satılıyor. afrika somali gibi olmayacakmış, türkiye çoktan filistin'e döndürülmüş. yazık ülkeme, yazık bu halka, lanet olsun bu hallere düşürenlere..

 • oflu k.k.o.

  evet dünyanin en büyük havaalani türkiyede oluyor,bu model akp sayesinde oluyor,bu model sayın tayyib erdoğan başbakanimizin modelidir....akp sayesinde tüm türkiye yavaş yavaş cok güzel oluyor....türkiyemiz artik eskisi gibi yanı afrika somali gibi deyildir allah razi olsun akp'ye ve başbakanimiza.

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz