SİYASET Haberleri Tümü

Ak Parti Of Teşkilatı bayramlaştı


Bayraktar, AK Parti Of İlçe Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada, Türkiye ve Trabzon'un önemli olduğunu belirterek, "Of da önemli bir ilçe. Of, Türkiye tarihinde her zaman önemli bir mihenk taşı olmuştur. İnsanıyla, başarılı çalışmalarıyla, dine ve ilme verdiği önemle Türkiye'de hep kendinden bahsettirmiştir. Türkiye'nin her tarafında önemli işler yapan insanların yetiştiği bir ilçe olmuştur. O nedenle Of'umuzu önemseyeceğiz. Trabzon'la bütünleşirken, Trabzon'u desteklerken Of'un kalkınması için elimizden gelen gayreti de göstereceğiz" ifadelerini kullandı.

İslam dünyasının çok zorluk içerisinde olduğu ve kan ağladığına işaret eden Bayraktar, "Mısır'da, Suriye'de, Arakan'da, Bengladeş'te, Pakistan'da, Myanmar'da, özellikle Gazze'de ve Filistin'de Yahudilerin yaptığı bu mezalim, bu katliamlar dayanılır gibi değil. Bu çocuk katillerinin yaptığı katliamları izlememek için televizyonları açamıyoruz. Bunları aşmanın tek yolu çalışmak, daha çok çalışmak ve daha çok mücadele etmektir. Önümüzde cumhurbaşkanlığı seçimi var. İnşallah liderimiz, Sayın Başbakanımız cumhurbaşkanı seçildikten sonra yepyeni bir süreç başlayacak" diye konuştu.

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu ise Bayraktar'ın bakanlığı döneminde Of'a ve Trabzon'a önemli yatırımların yapıldığını kaydetti.

Bayramlaşma törenine, Erdoğan Bayraktar'ın yanı sıra Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Yorumlar
 • Hepinize

  Sizin maksatınız belli ama sorun değil nesliniz tükendi az kaldınız o partiyi ne kadar düşünmeye başladınız mşl iyi gelişme

 • kemal

  bayraktar hangi yüzzle bayramlaşmaya katıldı...

 • BAŞTÜRK

  ne yatirimi aldi of soylermisiniz.kaç tane fabrika acildi.sokaktaki gençlerimizin boş boş bonzai batakliğina sürüklenmesi rahatsız etmiyormu sizi.sayin bakanim.bende ofluyum.ama kusura bakmayin hiç bir artinizi görmedim.öyle iki yol,oturma parki filan bunlar hizmet değil.hizmet insanlara iş aş vermek devletin gucunuden halkin yararlanmasi demektir.bence 12 yilda cuvalladiniz.toki filan hikaye.sayenizde herkes bankalarda faiz batağinda.söyleyeceklerim kitap olur ammma gerek yok.size kizmiyorum.bu milletin sizi alkişlamasi sizinde belki hakikati gormenizi engelliyor.amma yarin ahiret var.hesap var.allah var.

 • ulvi gelincik

  başbakan istifa etmeli demişti çünkü ben ne yapmışsam başbakanın haberi vardı dedi şimdi ak partiye çalışıyor

 • halit

  bu millet kadar yalaka başka yoktur heralde.daha dün küfür ettikleri adama yine yalakalık yapıyorlar.yazık çok yazık .

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz