Yaşam Haberleri Tümü

Elhamdülillah 5. Yılımıza Girdik!

Allah Zülcelal ve Tagaddes Hazretlerine sonsuz şükürler olsun ki; 5. yılımıza gelmenin ve bu 5 yıl içerisinde çıkarttığımız 100. sayımızı alnımızın akıyla çıkarmamız, Of'un Nabzı ailesi olarak bizlere nasip oldu.

Yine bu 5 yıl içerisinde bizlere maddi ve manevi destek veren bütün vatandaşlarımıza en samimi duygularımız ile teşekkür ediyoruz.

Bu çalışmayı bizzat yerinde yürüten ve dertlenen Of'un Nabzı ailesi içerisinde ki, başlangıçtan günümüze kadar gayret gösteren bütün kardeşlerimize de teşekkür ediyoruz.

Kıymetli Of'un Nabzı takipçileri, bu 5 yıl içerisinde 'Tarafsız Değil, Hakkın Tarafında' ilkesiyle yayın yapmaya gayret ettik. Elbette bu zaman zarfında birçok hatamız olmuştur. Fakat bu hataları bilerek yapmadığımızı, bunlardan dolayı da bütün takipçilerimizden özür dilediğimizi bilmenizi isteriz.

Yayın ilkemizde birilerini gereksiz yere pohpohlamak, yalakalık yapmak veya belli bir çıkar güderek haber yapmaktan uzak durmaya çalıştık. Halkımız için yararlı olacak haberleri yapma gayreti içinde olarak, zararlı olacak konularda da bilgilendirme amaçlı haberler yaptık.

Bu zaman zarfında gerek teknik hatalardan dolayı, gerekse ekibimizde yaşanan bazı sıkıntılardan dolayı yayınlarımızda kesintiler oldu. Elimizdeki kısıtlı imkanlar ile bu medya hizmetini yapma gayreti içinde olduk. İstemeyerekte olsa yaşanan aksaklıklardan dolayı vatandaşlarımızdan özür diliyoruz. İnşAllah bu aksaklıklar ileriki zamanlarda çok daha azalacak ve hizmet kalitemiz artacaktır.

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz