GÜNCEL Haberleri Tümü

Cübbeli Ahmet Hoca'dan AKP'ye 'ağır eleştiri'

Cübbeli Ahmet  Hocaefendi, son dönemde artan terör olayları nedeniyle yaşananlardan AKP'yi sorumlu tuttu, üstü kapalı eleştiriler yaptı. 'Şehitlerin hesabını kim verecek?' sorusunu cevap veren Cübbeli Hoca, AKP'nin tutumunu 'yılanla yatağa girmek' olarak niteledi.

İşte Cübbeli'nin bugünkü yazısı...Neydi bu çözüm süreci belası, rezaleti yahu! Bunlara bu kadar göz yummak oldu mu?! Bu kadar şehit var. Bu kanlar ne olacak, yerde mi kalacak?


Belamız çok büyük arkadaşlar. Biz önümüzdeki yıllarda oturup sohbet yapabilecek miyiz acaba? Acaba teravihler kılabilecek miyiz? Gece vakti, 3-4’te gidiyorduk tespih namazı kılıyorduk. Güvenlik sorunları yüzünden eski yaptıklarımızın bir kısmını yapamaz olduk. 

Ne zaman güven gelecek derken daha da bozuldu. Daha da bozuluyor. 90’ları, 80’leri arattırıyor bu yahu. Her gün böyle haberlerle nasıl uyanacağız. 

KOLTUK HESAPLARINI BIRAKIN

Herkes aklını başına devşirsin. İktidar hırslarıyla, koltuk-sandalye dertleriyle, aday olacağım, milletvekili olacağım istekleriyle vatan, millet meselesi son tarafa bırakılamaz. En önde bunu halletmemiz lazım. Güvenliği tesis etmemiz lazım. Ondan sonra bakan olsan ne olur?! Koltuğu aldın diyelim. Koltuğu alırsın ama çektiklerinde küt aşağı düşersin. Koltuk mu kalacak sana?! 

Sandalye mi kalacak?! Bütün hepsi gidecek elinizden. Bizim kaybedeceğimiz o kadar da bir şey yok. En fazla şehit oluruz. Ama dünya işine yatırım yapanların çok fazla kaybedecek şeyleri var. Akıllı olsunlar yahu! 

YILANLA YATAĞA GİRDİN

Deliliğe lüzüm yok. Bunlara bu kadar göz yummak oldu mu?! Neydi bu çözüm süreci belası, rezaleti yahu! Hadi bozmayalım işi diye çok açıktan bir şey diyemedik. Belki düzelir dedik. Ama gavura güvenilir miydi? İsmet Garibullah Hazretleri “Düşmana emin olup da sonra feryat etme evlat!” diyor. Yani yılanı koynuna sokmuşsun. Hadi bazı yılanları zehrini falan alıyorlar ama ben onu bile koynuma sokmam. Belki gece yarısı içinde zehir peydah olur. Yeni zehir gelir. Belki içte üretiyordur. İmalat içindedir belki yılanın. Ben yine güvenmem. Ama zehri alınanlarla oynuyorlar, ediyorlar. Ama sen zehri alınmamış yılanla yatağa girdin. Zehri alınmamış dünyanın bütün yılanlarıyla Siyonist’i, İngiliz’i, Alman’ı, bütün dünyanı gavuru… 

PKK bu demektir. Bunlarla yatağa giriyorsun yahu. Sokulmayacağım diye neye güvendin sen? Hangi akla hizmet ettin sen?! Hey gidi hey! 

GAVURLAR DAVET BEKLİYOR

Bu kadar şehit var, kim olacak bunun mesulü? Bu kanlar ne olacak, yerde mi kalacak? Kalmayacak inşallah. Velakin burada vatanın bölünme tehlikesi ağır bir sorun olarak önümüzde durmakta. Vilayetlerin, ilçelerin ele geçirilme tehlikesi, ayrı bayrak, ayrı toprak, ayrı devlet meseleleri, özerklik… Avrupa Birliği’nde yardım isteyecekleri söyleniyor. “Gelin kurtarın bizi, bakın ilan ettik burada devletimizi. Bunlar tanımıyorlar, bizle savaşıyorlar. Biz mazlumuz” falan diyecekler. Zaten bunu tezgahlayan gavurlar. Onlar buradan bir davet bekliyorlar. Bir de bakarsın işgal kuvvetleri gelmiş. “Siz aranızda kavga ediyorsunuz, biz barıştırmaya geldik. Şurası senin, şurası onun” diyecekler.  Bunu çok yakın hedef olarak görüyorlar.  Allahım fırsat verme bu hedeflerine.

İktidar hırslarıyla, koltuk-sandalye dertleriyle, aday olacağım, milletvekili olacağım istekleriyle vatan, millet meselesi son tarafa bırakılamaz.

Yorumlar
 • numan

  Ben izledim videosunu koy admin ama bizim insanımızın gözünede soksan anlamaz

 • Zubeyde kamalak

  Nerde cıktı bu adamlar ikidebir konusuyorlar

 • Oflu vatandaş

  Yalanında böylesi buna ancak gülerim hoca efendinin vaazlarını konuşmalarını dinlemesem inanacaz buna siz kendinizi ne zannediyonuz karşınızda enayi yok bi yalan atıyosunuz ortaya bu yalana kendinizde inaniyorsunuz

 • sakir

  Bu gercek deyil secim yanacdi uyduruk haberdir

 • zakkum61

  sayın ofunnabzı gönüllüleri bu haberin vidiosunuda yayınlarmısınız, bizim vatandaşımız yazıya güvenmez görüntü ve ses lazım

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz