OF Haberleri Tümü

Of Saadet'ten Kaymakam Arslan'a ziyaret

Kaymakam Arslan'ı ziyarete Vahapoğlu'nun yanısıra Saadet Partisi Of İlçe Başkan Yardımıcısı ve Of Belediye Meclis Üyesi Nurettin Ulusal ve yönetim kurulu üyelerinden Süleyman Alireisoğlu'da katıldı.


'BU ZORLUĞU ATLATACAĞIZ!'
15 Temmuz darbe teşebbüsü sonrası yaşanan gelişmelerle ilgili görüş alışverişinin gerçekleştirildiği ziyarette Kaymakam Arslan; birlik ve beraberliğinin önemine vurgu yaparak boyle menfur bir hadiseyi el birliği ile atlatacaklarını belirtti. Bu tür sıkıntılı durumların üstünden milletçe geleceklerini belirtti. Of'ta 15 Temmuz gecesi ve sonrasında bu noktada alınması gerek2n tüm tedbirleri aldıklarını belirtti.


'SAADET PARTİSİ HER ZAMAN MİLLİ İRADEDEN YANADIR'
Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Mahmut Celal Vahapoğlu da, 'Kaymakamımız Eren Arslan beyin vurguladığı gibi devlet-millet olarak birarada durduğumuz sürece bu zorluğun üstesinden geleceğimize eminiz. Sürecin geliştiği ilk dakikadan beri milli iradenin yanında olduk. Zaten Genel Başkanımız F-16'lar TBMM'ye saldırırken bombalar altında yürüyerek meclise desteğe gitmiştir. Saadet Partisi olarak biz de bu noktada gereken katkıyı sonuna kadar sağlayacağımızı belirtmek için kaymakamımızı ziyaret ettik' dedi.


Of Belediye Başkanı Salim Sarıalioğlu'nun da bulunduğu toplantı da Kaymakam Arslan Saadet heyetine duyarlılıkları ve ilgileri nedeniyle teşekkür etti.

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz