ÇAYKARA Haberleri Tümü

ŞEHİTLERİMİZİN RUHU SIZLADI!

Milli ve Manevi değerlerimize uymayan görüntülere sahne olan şenliğin, inancı uğruna bu toprakları kanlarıyla sulayan ecdadımıza yapılan büyük bir yanlıştır.

Kadın erkek iç içe horon ve kemençe eşliğinde söylenen şarkılarla doyasıya! eğlenmenin İslam dini ile yakında alakası olmadığı ortada iken nasıl oluyor da böyle bir şenliğe şehitlerimizin ruhu için okunan mevlit-i şerif ile başlanıyor. Üstelik şehitlerin huzurunda saygı duruşu ile istiklal marşını söyleyip ardından nahoş bir şekilde eğlence yapmanın Milli ve Manevi değerlerden ne kadar uzaklaştığımızın açık göstergesi olsa gerek.

Binlerce kişinin katıldığı şenlik, Çaykara ve Dernekpazarı Kaymakamlığı ile iki ilçenin Belediyeleri tarafından organize edilirken, programa AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı, Dernekpazarı Kaymakamı Murat Yıldız, Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok, Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr.Mehmet Âşık ile binlerce kişi katıldı.

Of’un Nabzı Medya ailesi olarak “Tarafsız Değil Hakkın Tarafında” sloganı ile çıktığımız bu yolda bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da inancımıza ters olan programların karşısında olup, bu karşı duruşumuzu da haberlerimizle ortaya koymaktan geri durmadık, durmayacağız da inşAllah.

Yorumlar
  • baştürk

    şehitlern kemikleri sızlamaz kardeş.keşke hayattakilerin sızlayabilecek gonulleri kalsaydı.bu ülkede herşey normalleştı.cebıme dokunma yeter.gerısı ıdare edilir.hepimiz yeniden bir daha iman tazelemeliyiz.

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz