OF Haberleri Tümü

Of’ta Futbol Turnuvası başlıyor

10 takımın katıldığı turnuvanın kuraları İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Bedir’in başkanlığında takım kaptanlarının katılımıyla gerçekleşti.

Kura çekimi töreninde konuşan Şube Müdürü Süleyman Bedir;” İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak güzel bir birlikteliğimiz var. Bizler de bu birlikteliği ve dayanışmayı pekiştirmek, başarıyı artırmak, aynı zamanda stres atıp eğlenmek için bir turnuva düzenlemek istedik. Farklılıklarımızın zenginliğinden eğitim adına yeni sinerjiler oluşturmak istiyoruz. Saha içerisinde ne kadar rakip olsak da biz hep dost ve eğitimciyiz. Bu anlayışla maçlara çıkıp eğitimci kimliğimizi, centilmen ve dostluğumuzu bizi izleyenlere göstermeliyiz. Turnuvamızın; dostluk, barış, kardeşlik içinde sakatlık yaşanmadan geçmesini diliyor tüm takımlara başarılar temenni ediyorum.” Turnuvayla ilgili düşüncelerini ifade etti.

23 Ekim 2017 tarihinde H.M.B. Ulusoy Lisesi Halı Sahasında başlayacak Dostluk ve Dayanışma Futbol Turnuvası 10 takımın katılımıyla iki grupla lig usulü yapılacak. Guruplarından ilk ikiye giren takımlar çapraz eşleştirme ile eşleşip yarı final ve final karşılaşmaları yapacak. Final maçı 24 Kasım 2017 tarihinde Öğretmenler Gününde yapılacak.

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz