DERNEKPAZARI Haberleri Tümü

Dernekpazarı Ali Yılmaz ile devam

 Dernekpazarı İlçe Teşkilatında yapılan 6. Olağan kongresine Saadet Partisi Trabzon İl Başkanı Cevat Kurt, Samsun İl Başkan Yardımcısı Mehmet Şengül, GİK Üyesi Dursun Ali Düz<enli, Of İlçe Başkanı M.Celal Vahapoğlu,  Çaykara İlçe Başkanı M.Nuri Kadıoğlu, Hayrat İlçe Başkanı Behram Yıldız, çok sayıda partili ile davetli katıldı.

İstiklal marşı ile başlayan kongre faaliyet ve hesap raporlarının okunmasından sonra siyasi konuşmalara geçildi. İlk konuşmayı Saadet Partisi Samsun İl Başkan Yardımcısı Mehmet Şengül yaptı. Merhum Erbakan hocanın dilinden Milli Görüş’ün ne olduğunu açıklayan Şengül, bu görüşün sıradan bir görüş olmadığını ifade ederek, yeryüzüne Hakkı hâkim kılmak için yola çıkanların görüşü olduğunu söyledi.


Siyasi konuşmaların devamında Saadet Partisi Trabzon İl Başkanı Cevat Kurt söz aldı. Bütün insanlığın saadeti için gayret gösterdiklerini ifade ederek sözlerine başlayan İl Başkanı Kurt, “Bizler Milli Görüş neferleri olarak bütün gayretimiz yeryüzünde bulunan bütün insanlığın saadeti için çalışmaktır. Bu amaç doğrultusunda gördüğümüz hataları veya yanlışları delillerini ortaya koyarak dillendiriyoruz. Sadece bununla kalmayıp iktidarda bulunan kardeşlerimize doğruların nasıl yapılacağı konusunda da yol gösteriyoruz. Sırf kuru bir muhalefet olsun anlayışı ile yanlışları dilendirsek yapılması gerekenleri önlerine koymayız. Fakat başta söylediğim gibi bizim hedefimiz bütün insanlığın saadetidir.” dedi.

 Yapılan konuşmalardan sonra oylamaya geçildi.  Tek liste ile girilen seçimde Ali Yılmaz yeniden başkan adayı olurken, seçilen yönetim kurulu ve delege listesi şu şekilde oldu:

İlçe Başkanı: Ali Yılmaz

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELER

1.      Hasan Türk

2.      Eyüp Güney

3.      Memduh Saygılı

4.      Abdullah Biber

5.      Salih Biber

6.      Cemal Yavuz

7.      Hasan Yılmaz

8.      Mustafa Hacıismailoğlu

9.      Yusuf Yılmaz

10.   Mehmet Düzenli

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

1.      Âdem Aydınlı

2.      Dursun Ali Düzen

3.      Mecit Gündoğdu

İL DELEGELERİ

1.      Ali Yılmaz

2.      Eyüp Güney

3.      Memduh Saygılı

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz