OF Haberleri Tümü

Of Öğretmenevi yenilendi

Tadilattan geçirilen Of Öğretmenevi için bir açılış programı tertip edildi.Of Öğretmenevi tadilatında maddi destek verip yenilenmesini sağlayan Milli Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu üyesi ve Milli Eğitim Bakanlığı Din Hizmetleri eski Genel Müdürü Ahmet Gülde açılışa katıldı. Öğretmenevine yaptığı katkılarından dolayı Of Kaymakamı Eyüp Fırat tarafından Din Hizmetleri eski Genel Müdürü Ahmet Gül’e teşekkür plaketi takdim edildi.

Plaket takdiminde konuşan Ahmet Gül, ” Geçen yazın bir yakınımızın cenazesine gelmiştik. Akşam kalmak içinannemle öğretmenevine gelince bazı eksiklikler dikkatimizi çekti. Müdür bey de ödenek yetersizliğinden dolayı bu eksikliklerin giderilemediğini söyleyince ben de Ankara’ya döndüğümde elimden gelen bir şey olursa yapmak istediğimi ifade ettim. Çok şükür Milli Eğitim Vakfımızdan kaynak sağlanmasına vesile olduk. Şimdi görüyorum ki iyi ki aracı olduk, buranın böyle güzelleşmesine vesile olmuşuz. Davetiniz ve plaket takdiminizle çok duygulandım. Teşekkür ediyorum.” diyerek duygularını ifade etti.

Kaymakam Eyüp Fırat,” Öğretmenevimizin önceki haline göre son hali çok güzel olmuş. Şimdi gerçekten çok daha nezih ve kullanışlı bir hale geldi. Sayın Genel Müdürümüze ve Milli Eğitim Vakfının değerli üyelerine teşekkür ediyoruz. Bir cenaze vesilesiyle buraya gelmiş ve nelere vesile olmuş. Allah tüm ölülerimize rahmet eylesin. Öğretmenevimiz yeni şekli hayırlı olsun.” sözleriyle düşüncelerini ifade etti.

Açılışta misafirlerine el yapımı yiyecekler takdim eden Of Öğretmenevi Müdürü Davut Hamzaçebi katılımlarından dolayı katılımcılara teşekkür etti. Okul ve kurum müdürlerinin katıldığı açılış programı çekilen toplu fotoğrafla sona erdi.

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz