OF Haberleri Tümü

OF TARLAYA DÖNDÜ!

Yapılan çalışmanın vatandaşın yararı için yapıldığını, ancak yararlı iş yaparken zararının daha fazla olmaması gerektiğini dile getiren birçok vatandaş yetkilileri takipsizlikle suçlayarak yapılan işleri yerinde takip etme uyarısında bulundular.

Sorunla ilgili dikkat çeken bir eleştiriyi Of'un Nabzı Haber muhabirimize söyleyen Fahri Uğur Yalçın, "Kazıyı yapanlar hızlı bir şekilde kanalı açıp boruları yerleştiriyorlar. Fakat boruları yerleştirdikten sonra kazılan yerleri kapatma işi günlerce gereksiz yere uzatılıyor. Bu işte çalışan elemanlar mesai saatini gözetircesine işi kulaktan tutuyorlar." dedi.

OF DELİK DEŞİK!

Sorunlarla ilgili eleştiri yapan bir başka vatandaş ise kazılan yerlerin hemen kapatılması gerektiğini söyleyerek , "Of'u adeta delik deşik, çukur, kanal bahçesi haline getirdiler. Ne arabamızı doğru dürüst park edebiliyoruz, ne de rahat yürüyebiliyoruz. Açılan kanalları öylesine kapatıp günlerce bekletmeleri bizler için çileden başka bir şey değil. Bir yandan açsalar ve aynı gün arkadan kapatsalar daha iyi olmaz mı? Bununla ilgili bazı yetkililer; 'hemen kapatılmaz, çöküntü olur, parkelerin düzeni bozulur' gibi sözler söylüyorlar. Halbuki günlerce bekletip sonra kapattıkları yerleri sanki düzgün yapıyorlar da bu bahaneleri bizlere söylüyorlar.  Parkesi dökülen veya asfalt yapılan yerleri de görüyoruz. Adeta tarla gibi." diyerek Of'un  çarşı içerisinin ve özellikle İrfanlı Mahallesinin tarladan farkı olmadığını ifade etti.

Diğer fotoğrafları facebook sayfamızdan görebilirsiniz...

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz