Ofunnabzi.com | Ofun Büyük Haber Portalı
OF Haberleri Tümü

GÜVENLİK İÇİN TOPLANDILAR

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, “Okullarımızda Özel Güvenlikçi görevlendirilmesiöğrencilerimizin güvenliği için çok önemli bir proje oldu. Sebep olanlardan ve devletimizden Allah razı olsun.Sizler görev yapacağınız okullarda öğrencilerimizin güvende olması için çok önemli görevler ifa edeceksiniz. Bizler sizleri eğitimin önemli bir parçası olarak görüyoruz. Okullarda öğrencilerimizi ilk karşılayan sizlersiniz. Bir güleryüzünüz, bir tebessümünüz onların günlerinin iyi geçmesini sağlayacağı gibi bir asık surat ve kötü karşılama da onların günlerinin kötü geçmesine neden olabilir. Bir öğretmen gibi, bir yönetici gibi okula ve öğrenciye sahip çıkmalısınız. Her okulumuzda iki tane okul polisi bulunuyor. Onlarla da daima irtibat halinde olmalısınız. Emniyet Müdürümüze de katılımlarından dolayı teşekkür ediyor, hepinize başarılar diliyorum.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

İlçe Emniyet Müdürü Nurettin Saçkan da yaptığı konuşmada, “Sizler okullarda gözümüz, kulağımız, ayağımız kısacası çok önemli mesai arkadaşlarımızsınız.  Bir yakınınız, bir kardeşiniz, bir çocuğunuzun nasıl bir ortamda olmasını arzu ediyorsanız öyle görev yapın. Görev yerlerinizi ikinci eviniz olarak görmeli, işinizi severek yapmalısınız. Böyle yaparsanız gerçekten başarılı olursunuz.Gördüğünüz bir sıkıntıda, bir aksaklıkta mutlaka haberimiz olsun. Her zaman irtibat halinde olalım. Sizin burada başarınız ilçemizdeki güvenliğe de olumlu katkı sağlayacaktır. Görevlerinizde başarılar diliyorum.” ifadeleriyle kısaca düşüncelerini belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Süleyman Bedir’in de katıldığı toplantı Emniyet Müdürü Nurettin Saçkan’ın Özel Güvenlikçilere yaptığı sunumla sona erdi.Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz