OF Haberleri Tümü

Gelişen Dünyaya Değişen...

Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulunda geleneksel hale getirilen “Kariyer Günleri” kapsamında bu ayki konuk KTÜ Teknoloji Fakültesi Bilgisayar ve Yazılım Bölümünde Araştırma Görevli Işılay Bozkurt “Gelişen Dünyaya Değişen Gençliğin Ayak Uydurması” konulu konferansta öğrencilerle buluştu.

Konuyla ilgili sunum yaptıktan sonra öğrencilerin sorularını cevaplayan Işılay Bozkurt; öğrencilerin istek ve katılımı takdirle karşıladı. Bozkurt konuşmasında, “ Gerçekten öğrencilerin ilgisi ve katkısından son derece keyif aldım. İstikbale yönelik olarak gençlerimiz ümit var olmamızı sağlıyor. Okul idaremize de ilgi ve nezaketlerinden dolayı teşekkür ederim. Öğrencilerimize başarılar diliyorum.” Diyerek sözlerini tamamladı.

Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Şevket Bulutoğlu da teşekkür konuşmasında;” Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu olarak 8. Sınıf öğrencilerimize yönelik olarak başlattığımız “Kariyer Günleri” projemizin bu günkü konuğu Of Teknoloji Fakültesi öğretim üyesi Işılay Bozkurt idi. Öğrencilerimizin ufkunu açıcı güzel sunumundan dolayı okulumuz adına hocamıza teşekkür ediyorum. Projemiz önümüzdeki günlerde yeni konu ve konuklarla devam edecek.” Diyerek düşüncelerini ifade etti.

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz