banner31

Tellioğlu Vakfı düzenlenen törenle açıldı

05 Ağustos 2013 Pazartesi 21:48

Tellioğlu Vakfı düzenlenen törenle açıldı. Açılışa renkli simalar katılırken, tören sonrası vakıf tarafından Ali Usta Tesislerinde halka açık iftar verildi.

Tellioğlu Vakfı düzenlenen törenle açıldı
banner25
Foto galeriye git

Tellioğlu Vakfı düzenlenen törenle açıldı.

Nuri Kutoğlu'nun Özel Haberi / OFUNNABZI.COM

Atatürk Bulvarı'nda yeralan Tellioğlu Vakfı'nın açılışına renkli isimler katıldı. Açılışa Ak Parti Trabzon milletvekillerinden Safiye Seymenoğlu, Basın İlan Kurumu Başkanı Mehmet Atalay, Of Kaymakamı Eren Arslan, Of İlçe Jandarma Komutanı Neşet Daler, Ak Parti Of İlçe Başkanı M. Hakan Terzioğlu, Saadet Partisi Of İlçe Başkanı M. Celal Vahapoğlu, MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu, Saadet Partili Of Belediye Meclis üyelerinden Mehmet Öztel, İrfan Saral, Musa Gözütok, Sürmene Çaykur Çay Fabrikası Müdürü Fahrettin Çebi, Of Şoförler Odası Başkanı Şahmeran Er, Tellioğlu ailesinin önde gelen isimleri ile pek çok yerel yönetici ve vatandaş katıldı.

Açılışta kısa bir konuşma yapan Ak Parti Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu, vakfın vücut bulmasında katkısı olan Tellioğlu ailesine teşekkür ederken hayırlı olmasını diledi.

Açılışın arkasından Sahil Ali Usta tesislerinde iftar yemeği verildi.

İftar öncesi kısa bir konuşma yapan Tellioğlu Vakfı Başkanı Emrullah Tellioğlu, "aile olmak, birlikte olmak, birarada olmak bir nimettir. Bunu hem Of olarak, hem de Tellioğlu ailesi olarak gerçekten güzel bir şekilde yapıyoruz. Özellikle gurbette olan gençlerimiz için bu vakfın önemi çok büyük" dedi.

Tellioğlu Vakfı Başkanı Emrullah Tellioğlu'nun konuşmasının arkasından Of Kaymakamı Eren Arslan ve Of Belediye Başkanı Murat Saral da bir konuşma yaptı. Kaymakam Arslan, 'Of'ta birlik ve beraberliği sembolize eden bu manzaraya emeği geçenlere teşekkür etti.             

Oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşen programın arkasından verilen iftarın arkasından vatandaşlar salondan ayrıldı.Of'un Nabzı | Of'un Büyük Haber Portalı
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x