ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Terzioğlu 'İmralı' sorusunu geçiştirdi

TERZİOğžLU A܇IKLAMA YAPMAKTAN KA܇INDI

Terörist başŸı ܖcalan ile görüşŸme sürecinin başŸlatılması arkasından çeşŸitli kesimlerin tepkisini üzerine çeken Ak Parti’nin Of İlçe BaşŸkanı Hakan TerzioğŸlu, OF’UN NABZI’nın sorularını yanıtladı.

Haber Sorumlumuz Fahri HacıcaferoğŸlu’nun terör örgütü ile yürütülen pazarlıkları nasıl değŸerlendiriyorsunuz ve sayın başŸbakanın daha önce ܖcalan ile görüşŸtüğŸümüzü iddia edip kanıtlayamayan şŸerefsizdir, namussuzdur sözü üzerine pazarlıkların kamuoyunun bilgisi dahilinde sürdürülmesini nasıl yorumluyorsunuz sorularına TerzioğŸlu üstü kapalı cevaplar verdi.

TerzioğŸlu şŸöyle konuşŸtu:

“Bu konuda sayın başŸbakanımız ve hükümetimizin belli isimleri açıklamalarda bulunmuşŸtur. Bunun üzerine bizim böyle bir açıklama yapma şŸansımız yok. Gerekli açıklamalar yapılıyor. Size de bize de bu açıklamalar ulaşŸıyor. Bunun üzerine bizim açıklama yapmamız söz konusu değŸil” dedi.

OF'UN NABZI
ܖZEL HABER

Yorumlar
 • Hakan AK

  TerzioğŸlu böyle önemlı konularda konusamaz ölebır hak kendısıne verılmedi AKP içerısınde demokrası yok başbakan ne derse o ben insanların kendılerını kullandırmalarına üzülüyorum....Başbakan bugune kadar sölemış olduğŸu herşeyin tam tersini yapıyor bunu insanlarda görüyor ama tepkısını koymuyor malesef toplumun beyin ölümü gerçekleşmiş....

 • oflu

  AKP ne yabiyorsa en doğŸrusunu yabiyor ALLAH razi olsun AKP'ye tayyib erdoğŸani KİSKANANLAR ağŸizlarini bosuna yere yoruyorlar

 • ıstanbul

  Ne yaptığŸını bu iktidar çok iyi biliyor sizde anlayacaksınız kavrayacaksiniz sonunda konuştuklarıniza pişman olacaksınız. Terör için bariz savaş veriyoruz habur meselesinden sonra böyle cesur bi adimi kimse atamazdı. Allah sn. Başbakanımızdan of ilce baskanimizin da çalışmaları ta istanbula kadar geldi gotik tanışmak isterim ALLAH YOLUNUZU ALJİK ETSIN memlekete selamlar .

 • ercü

  Başkan ne diyecekti biz füzeleri süs olsun diye aldık diyecek değŸildi. Millete söyleyecek sözü olmayan böyle susuyor işte.

 • açık görüş

  Bayram ali çakıroğŸlu senin dürüstlüğŸün ilken amacın sapmış kardeş demogoji yapıyorsun sen başka birşey değŸil kulaktan dolma konuşuyorsun galiba hak bu değŸil he.

 • gumusorenli

  Gumusorende ikamet eden biri olarak. İlçe başkanına yıllarca kangren olan yol sorunu çözdüğŸü için teşekkür ediyorum.gecistirme sözüne katılmıyorum.buna benzer yorum yapanlarin tamamen maksatlı karalama politikasının bi ayağŸı olarak görüyorum.

 • Emre

  TerzioğŸlu nun huyudur. Geçiştimeyi iyi bilir. Kimleri geçiştirmediki.

 • oflu

  bu ülke ne çektiyse terörden çekti.bu ülkenin geleceğŸini terörle caldilar.dünyada kimse teroru savaşarak bitiremedi bu gerçekleri görmeniz lazım.hukumetin verdiğŸi hic bi taviz yok.suan pkk köşeyi sıkışmış durumda.uluslar arası destekçileri panik halinde.sen ne yapiyosun ezberletilmis metinleri buraya yazıp yazıp duruyorsun.yarın akacak kanin vebalini alacakmisin?.haddin olmayarak bide basklarini akıl veriyor yol gösteriyorsun.önce bi kendine bak kendini tart sonra haddini bil.ilçe. baskani of ilçesine verdiğŸi destek yaptığŸı hizmet ortadayken bu yorumun cehaletin pençesinde olduğŸunun açık göstergesi.

 • Bayram ali

  Bayram ali siz kimin nerede başkanlık yapmasının hesabını yapana kadar işinizi yapın, ama siyasete ii biliyorsan siteden değŸil herhangi bir partiden yapmanız daha ii olur ilçe bşk işini bilir sizde onu merak etmeyin

 • bayram ali çakıroğlu

  akp ilçe bakanının yerınde olsan bir gün orada kalmam ıstıfa ederım erdoğŸan gbı bir gerı vitescının ılçe başkanı olmaktansa her hangı bir dernekde başkanlık ederım erdemlı oluşumu kurtarırim kızmayın sakın gerı vites dedımde yalan demedım sanırım bob başkanliğŸi noktasında dediğŸinı duydunuz sonra nededi onu duydunuz apo ile görüşmesınde ukalaca bır laf yaptı lafının altına kaldı halen şerefsız kım dıye sordular cevap veremedi pkk lıların dokunulmazlikları aklkacak dedı recebın neyı kaldırdiğŸinı halen kımse öğŸrenemedi 12 yıl önc bız tek başina ıkdıdar olursak ılk acıl eylemı paketınde mıllet vekılı dokunulmazlıkları kaldıoracaz dedi bıraz hepsını pkk oldukları tescıllenen pkk liların dokunulmazlıklarını kaldıramadi ay tarıhde yanı 12 yıl önce sıyası partıler yasasını kaldıracaz dedı 12 yıl geçdı nerden nereyeeeeeee değŸilmı sayın başkan bunlarıda dıle getırın bızahmet mıllet soruyor gelelim bırşeydaha soruyor bu mıllet 12 yıl önce rızede allahın çayına kotamı olur dedı çayın değŸerı 1000 tl olması lazım dedi çayı geçenyıl 650 tl sattık özele karışamam dedi baş bakan ya karışamıyor yargıya karış mıyacam dedı evet kanpasında adalet bakanının verdiğŸi lısdnın harıcınde kımse kazamadi karışmadılar değŸilmı yalanların biri bin para işin kısacasi bızler yalancı başbakan görmek ısdemıyoruz hemde dinı müslüman olan birinın başkası dese yakışirda müslüman dıye geçinen bırısının hemde başbakan olan birisinın yalan söylemesı hıç oturmuyor gerı viteslerını saymakla bitmez sıyaset onurlu ınsanların işi olması lazım hazır onurunu kaybetmeyen ınsanlar bır an önce ıstıfa etmesı lazım akp den onurlu glecek için akp siz bır sıyaset ıstıyoruz

 • şahsuvar bakırcıoğlu

  balık baştan kokar...aşşağŸaya doğŸru koku artarak iner...

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz