HAYRAT Haberleri Tümü

Hayrat AKP'de kongre heyecanı

 Kongreye Çevre ve Şehircilik eski bakanı Trabzon Milletvekili Erdoğan Bayraktar, Trabzon Milletvekili Prof. Dr. Aydın Bıyıklıoğlu, Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu, İstanbul Milletvekili Oktay Saral, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Kadın Kolları Başkanı Havva Gümüş, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Karaoğlu, Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ile teşkilta mensupları ile çok sayıda partili katıldı.

Kogrenin açılış konuşmasını yapan Hayrat İlçe Başkanı Salih Öztel, "Biz teşkilat olarak seçimlerde olağan üstü bir gayretle yalnız davamıza hizmet için gece gündüz çalıştık. Birlik ve beraberlik başarıyı getirir. Hayrat ilçe teşkilatı olarak Cumhuriyet tarihinden bugüne kadar bize görmediği hizmeti gösteren, AK Parti iktidarına teşekkürlerimi iletiyorum. Hayrat, yerel ve genel seçimlerde Türkiye rekoru kırmış bir teşkilattır. Bu başarı omuzlarımıza büyük bir sorumluluk yüklemiştir" dedi.

Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Türkiye birincisi olunca, bizim sıkıntımız arttı. Beklentiler arttı. Eski bakanımız Erdoğan Bayraktar'a teşekkür Asfaltlamaya Hayrat'ta başladı."
AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, "Hayrat'ta konuşacak fazla bir şey yok. Bizi mutlu ediyorsunuz. Sayın başbakanımız ve cumhurbaşkanımızın aklındasınız. Hayrat ile Dernekpazarı sürekli yarış halindeler. Hayrat sürekli bayrağı taşıyor. Hayrat samimiyetle, bilinçli bir şekilde AK Parti'ye destek vermeye devam ediyor. Elimizden geleni biz de yapacağız. Değerli teşkilat mensuplarımızın ciddi bir seceresidir bu. Salih Öztel'de görevi aldıktan sonra Hayrat İlçesi örnek oldu. Eskiden görev yapan arkadaşlarımız da görevini iyi şekilde yaptı. Salih Öztel ve ekibi farklıydı. Büyük hizmetlere imza attı. Bu kongrede yeni seçilecek olan arkadaşlarımızdan, üç yıl boyunca kadın ve gençlik kolları ile uyum içinde tüm mahalle teşkilatlarımızın yeniden yapılması, ve sandık yönetim kurulu üyeleri ile yeni üyeler yaparak, neden Hayrat yüzde 99 olmasının peşinde koşmanızı istiyorum. Yüzde 1'i de nazarlık olarak bırakalım" ifadelerine yer verdi. 

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz