ÇAYKARA Haberleri Tümü

Haklı Direnme Sonuç Verdi

HAFTA İÇİ 4 CUMARTESİ 3 SEFER

Daha önceleri Trabzon’dan Çaykara’ya günde sadece bir sefer düzenlenirken 13 Temmuz 2015 Pazartesi gününden itibaren Çaykara’ya hafta içi dört, Cumartesi günü ise üç sefer düzenlenecek.

Karaçam-Çaykara-Trabzon hattında haftanın altı günü otobüs seferleri saat 07.00’de Karaçam’dan kalkacak olan otobüsle start alacak ve Trabzon’dan Çaykara’ya saat 17.00’da kalkacak olan otobüsle sonlanacak.

ÇAYKARA’NIN ULAŞIM SORUNUNU ÇÖZMÜŞ OLACAĞIZ

Konuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Çaykara’ya hafta içi dört, Cumartesi günü ise üç sefer düzenleneceğini ifade ederek, “Çaykara ilçemize bundan önce günde bir sefer düzenleniyordu. Pazartesi gününden itibaren başlayacak olan seferlerimizle Çaykara’mızın ulaşım sorununu çözmüş olacağız” dedi.

Trabzon’un Büyükşehir olmasıyla Karaçam Belediyesinin mahalleye dönüşmesi üzerine Karaçam Belediyesine ait olan ve önceden beri Trabzon’a sefer düzenleyen araç Karaçam-Köknar-Trabzon hattında Büyükşehir adına günde 1 sefer düzenliyordu.

UZUNGÖL’E SEFER YOK

Ülkemizin önemli turizm yerlerinden biri olan Uzungöl’e Büyükşehir Belediyesi tarafından otobüs seferi yapılmayacak. Yüzbinlerce kişiyi ağırlayan Uzungöl’e otobüs seferi konmaması vatandaşlar tarafından manidar bulundu.

Çaykara seferleri yapacak araçlar hakkında herhangi bir bilgi verilmezken Önümüzdeki günlerde Büyükşehir Belediyesinin Trabzon-Çaykara, Çaykara-Trabzon seferi yapacak araçların özellikleri durak yerleri ve saatleri netleşecek.

caykaragazetesi.com

Yorumlar
  • Hanife

    Büyük sehire gectik halen üctetler ayni fiyat artık huna bir el atsinlar yaşlılar güzel ücretsiz gidip geliyorlar genclerede bir yardim etsinler artık

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz