SİYASET Haberleri Tümü

Ak Parti'ye geçmek istiyorum ama fetva bulamıyorum!

Saadet Partisi 1 Kasım seçimleri için çalışmalarına devam ediyor. Yurdun dört bir tarafında seçmenle buluşan Saadet Partisi yetkilileri Müşahit ve Başmüşahit eğitimlerine de ara vermeden devam ediyor.

Saadet Partisi Trabzon İl Karargah Başkanı İbrahim Öner, Of İlçe Teşkilatının düzenlemiş olduğu Müşahitler toplantısına katılarak gündeme ilişkin çok önemli açıklamalarda bulundu.

Yaptığı konuşmada gündeme bomba gibi düşecek açıklama yapan Öner, Müslüman olduğu için verdiği oy'un İslam-i kurallara göre fetvası olması gerektiğini söyleyerek bu konuda defalarca televizyon ve diğer medya araçlarıyla din büyüklerine seslendiğini ifade etti.

Ak Parti'ye geçmek istiyorum ama fetva bulamıyorum..

Önder konuşmasında, 'Ben AKP'ye geçmek istiyorum ama 12 yıldır fetva bulamıyorum. Allah rızası için bir hocaefendi çıksın ve bana fetva versin, bende ona ömür boyu dua edeyim.'dedi.

Yorumlar
  • Oflu vatandaş

    Size rabbim akıl versin hidayet versin kabalağın yaptıklarına fetva bulmuşsunuzki vatan hainleriyle bir olmuş vatan hainleriyle aynı yolda iyi yürüyosunuz böyle konuşmalarla dinden çıkmışsınız Allah hidayet versin size

  • fikret

    parti islam değil evet ama islami bir cemaattir. islama hizmet için bir araçtır. 4 defa parti kapatildı sebep dine hizmet. ama malesef bazı cahiller bu işi particilik oyunu sanıyor ...

  • hasan

    partileri dine neden karıştırıyosunuz ak parti de saadet partisi de islam değil ki

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz