SİYASET Haberleri Tümü

ÜLKEDE HUZUR BU SÖYLEMLERLE OLMAZ

 

Partisinin ilçe teşkilatında gerçekleştirilen ilçe divan toplantısında konuşma yapan Gençlik Başkanı Murat Gözütok, “Ülkemiz maalesef birileri tarafından sürekli karıştırılmak ve huzursuz bir ülke için ellerinden geleni yapmaktadır. Bunu yapan İslam düşmanları sadece ülkemizi değil, bütün dünyada Müslüman ve mazlumları sömürme ve dinlerinden uzaklaştırma adına görmekten dahi imtina edebileceğimiz zulümler yapmaktadırlar. Maalesef Müslüman idareciler de bu zalimlerin oyunlarına bilerek veya bilmeyerek ortak olmaktadırlar. “ diyerek zalimliklerini alenen yapan ülkeler ile stratejik ortaklık kurmanın, zulümlerine ortak olmanın en büyük delili olduğunu ifade etti.

EVET: VATANSEVER – HAYIR: VATAN HAİNİ ÖYLE Mİ?

Anayasa ve Başkanlık sistemi ile ilgili de açıklama yapan Gözütok, “Son zamanların en yoğun gündemini oluşturan Başkanlık ve yeni anayasa, siyasilerin sert söylemlerinden dolayı maalesef ülkemiz vatandaşlarını iki kısma ayırdı. Evet diyecekler vatansever, hayır diyecekler ise vatan haini olarak nitelendiriliyor. Bu başlı başına büyük bir hatadır. Ülkesini düşünen bir siyasi liderin bu sözleri söylemesi büyük bir hatadır.” dedi.

SÜREKLİ ALDANAN YANILAN KİM?

Yaptıkları çalışmaların detaylarını açıklamaktan çekinen siyasilerin millete söyleyecek sözleri olmadığı için bu tür sert söylemler kullandığını söyleyen Gözütok, “İktidar sahipleri ve muhalefet partisi yöneticileri gerçekten yaptıkları çalışmanın doğru olduğunu ve ülkemiz için faydalı olduğuna inansaydılar, çıkıp ekranlardan başkanlık sistemini ve anayasa değişikliğini detayları ile açıklarlardı. Fakat aylardır dillendirdikleri bu değişiklikleri üstü kapalı şekilde sert söylemler ile insanlara açıklamaktadırlar. Eğer bu millete bu güne kadar yapılan bütün çalışmaların detayını açıklasaydılar, bu kadar yanlışa düşmezdiler. “diyerek sürekli yanıldık, aldandık, kumpas kuruldu, aldatıldık diyenlerin bunlar olduğunu hatırlattı.

Yorumlar
  • ABDULLAY YEŞİLDAL

    Bu ülkede 1980 yılında doğan birisinin 1990 yılında doğan bir gence anlatamayacağı o kadar çok şey varki. Bunu anlatabilmek için önce sabah 4 te hastanede bir muayene kuyruğuna girip muayene olamadan eve dönmek lazım

  • ABDULLAH YEŞİLDAL

    Sert söylemler deyince aklıma Nuh Mete YÜKSEL,Yekta Güngör ÖZDEN,Vural savaş geliyor.Saadetin bu hale geleceğini bilselerdi bu kadar uğraşmazlardı.Halbuki muhafazakar tabana ne hakaretler etmişlerdi ne aşağılamışlardı.

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz