OF Haberleri Tümü

Of'un 100. Yıl Kurtuluş Etkinlikleri

Kutlama programları ilk olarak Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu önünde bulunan Atatürk büstüne çelenk sunumu ile başladı. Ardından Of Belediye önünde yapılan mehteran gösterisi, şiir ve selamlama konuşmaları ile kutlama programlarına ara verip Of Sahiline sergilenmek üzere konulan F 104 Savaş uçağının açılışına geçildi.

OF 104 SAVAŞ UÇAĞI

Trabzon Valisi Yüce Yavuzun'da iştirak ettiği açılışa idari amirlerinin yanı sıra birçok vatandaşta katıldı. Türk Hava Kuvvetleri bünyesinde uçuş ömrünü tamamlayan ve sergilenmek üzere Of Belediyesi ve Hava Kuvvetleri Komutanı Hava Orgeneral Hasan Küçükakyüz Paşa’nın katkılarıyla yerleştirilen F-104 savaş uçağının açılışında konuşan Of Belediye Başkanı Salim Sarıalioğlu, uçağın ismini değiştirdiklerini ve F 104 olan ismin şimdiden sonra  OF 104 olduğunu söyledi.

KUTLAMALAR BELEDİYE SALONUNDA DEVAM ETTİ

Kurtuluş günü etkinlikleri Of Belediye Konferans Salonunda Of Mikdat Sarıalioğlu Ortaokulu öğrencileri tarafından düzenlenen program ile devam etti. Etkinliklere Akşam Namazı sonrası Of Çarşıbaşı Camiinde şehitler için okunan hatimler ve yapılan dualar ide devam edilirken, son etkinlik akşam saatlerinde Of Belediye Önünde PTT önüne kadar meşalelerle yapılan yürüyüş ile son buldu.


Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz